HIPOKRATES 2022

Opublikowano 5 września 2022, 10:58

Z radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasze dwie koleżanki z pracy zostały nominowane do konkursu Hipokrates roku 2022.

Hipokrates 2022

Pani Gabriela Łazorko lic. położnictwa w trakcie specjalizacji neonatologicznej. Gabrysia jest położną rodzinną, która codziennie wizytuje na patronażach naszych najmniejszych pacjentów oraz ich mam. Można ją spotkać w każdym zakątku Wałbrzycha i nie tylko. Prowadzi również edukację kobiet ciężarnych. Dzieci w punkcie pobrań mówią na nią „komarzyca” i z uśmiechem na twarzy wychodzą z gabinetu. Jak mówią o niej pacjenci: „Kompetentna, skarbnica wiedzy, nigdy nie odmawia pomocy, zawsze uśmiechnięta”.

Pani Agnieszka Husak – Jaworecka lic. pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa rodzinnego. Agnieszkę możecie Państwo spotkać codziennie w gabinecie zabiegowym. Jest sercem naszego punktu szczepień przeciwko COVID-19. Jako pierwsza zaczęła jeździć w szczepiennym zespole wyjazdowym i z wytrwałością robi to do dziś. Zajmuje się również edukacją kardiologiczną pacjentów. Mówimy o niej, że to wulkan energii, zawsze jest tam, gdzie ktoś potrzebuje pomocy.

Zachęcamy Państwa do głosowania w plebiscycie na pracowników roku ochrony zdrowia i oddanie głosów na nasze koleżanki z NZOZ „Śródmieście – Biały Kamień”.