O nas

Przychodnia NZOZ „Śródmieście – Biały Kamień” działa od stycznia 2000 roku. Od 2002 roku prowadzimy również filię w Walimiu.

Uruchomiliśmy wiele poradni specjalistycznych wyposażając gabinety w nowoczesny sprzęt. Nasze działania zmierzają do tego, żeby rozszerzyć ofertę specjalistyczną, podnieść standard świadczonych usług.

Budynek wraz z otoczeniem ciągle modernizujemy. Obok przychodni istnieje bardzo wygodny parking samochodowy dla naszych pacjentów.

W naszej przychodni w pełni respektuje się prawo dostępu każdego pacjenta do wykonywanych świadczeń medycznych poprzez usunięcie barier architektonicznych i przystosowanie przychodni do obsługi osób niepełnosprawnych. Zakres udogodnień obejmuje:

  • Podjazdy dla wózków: o łagodnym kącie nachylenia prowadzące do głównych wejść budynków, oraz umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy budynkami. Podjazdy posiadają barierki ułatwiające poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami.
  • Wózki dla osób z niepełnosprawnością ruchu: dostępne są dyżurne wózki dla osób z niepełnosprawnością ruchu – proszę pytać w rejestracji ogólnej.
  • Toalety: toalety dla osób z niepełnosprawnością wyposażone w uchwyty znajdują się w korytarzach ogólnie użytkowych.
  • Szerokość drzwi i ciągów komunikacyjnych: wszystkie ciągi komunikacyjne i drzwi do nich przynależne (zewnętrzne jak i wewnętrzne) w obrębie Przychodni dają możliwość poruszania się osobom niepełnosprawnym na wózkach inwalidzkich,
  • Winda: w budynku A przychodni znajduje się winda.
  • Dojazd do Przychodni: dojazd do Przychodni możliwy jest komunikacją miejską: autobusami, busami.

Wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością PN – EN ISO 9001:2015 oraz PN – EN ISO 14001:2005

Certyfikat ISO 9001:2015