Hipokrates 2022 – wyniki.

Opublikowano 18 października 2022, 12:07

Za nami wojewódzki oraz powiatowy finał Plebiscytu Hipokrates 2022. Dziękujemy naszym Pacjentom za zaufanie, liczne nominacje oraz oddane głosy. Dla nas to wielki zaszczyt i duma, że nasze Położna i Pielęgniarka zajęły czołowe miejsca w tym konkursie. Praca, która jest jednocześnie pasją, to spełnienie marzeń, jak widać po uśmiechach naszych dziewczyn medycyna to jest coś co kochają. Życzymy Wam dalszych sukcesów.

Zarząd NZOZ „Śródmieście – Biały Kamień” Sp. z o. o. oraz koleżanki i koledzy z pracy.

Gabriela Łazorko - położna, laureatka I  miejsca w wojewódzkim etapie Hipokrates 2022

Gabriela Łazorko – położna, laureatka I miejsca w wojewódzkim etapie Hipokrates 2022

„Chciałam gorąco podziękować za nominację przez anonimowego Pacjenta/Pacjentkę. Już sama nominacja dała mi ogrom energii, satysfakcji i radości. Z kolei zwycięstwo w tym Plebiscycie było czymś niespodziewanym, szalonym. Tak dużo oddanych głosów  dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że wykonując swoją pracę, dzieląc się wiedzą i uśmiechem nadal są Państwo zadowoleni z jakości opieki medycznej świadczonej przez moją skromną osobę. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Jednocześnie zapraszam do głosowania na moją kandydaturę w etapie ogólnopolskim.”


Agnieszka Husak Jaworecka - pielęgniarka, II miejsce w powiatowym etapie Hipokrates 2022

Agnieszka Husak Jaworecka – pielęgniarka, II miejsce w powiatowym etapie Hipokrates 2022

„Dziękuję bardzo za nominacje oraz za każdy głos oddany na mnie w Plebiscycie na Pielęgniarkę Roku. Jest mi bardzo miło, że zostałam tak wyróżniona i doceniona. Bardzo lubię moją pracę i cieszę się ,że inni widzą moje zaangażowanie w nią!!! Jeszcze raz dziękuję”

Laureatki plebiscytu Hipokrates 2022
Wręczenie kwiatów Hipokrates 2022
Wręczenie kwiatów Hipokrates 2022
Laureatki plebiscytu Hipokrates 2022